top of page

domácí
galerista

Vážení přátelé vytříbeného vkusu,

přáli jste si někdy zkusit býti galeristou? Máte tu možnost. A ještě tomu pěkně v klidu u Vás doma.

Podrobnosti hned vysvětlím.

Abychom mohli dosáhnout stavu, kdy se navzájem chápou cíle všech zúčastněných stran, dovolte mi začít vysvětlením, proč celý projekt vznikl.

Nedávno jsem v málo prozkoumaných hlubinách duše objevil stále doutnající uhlík touhy po dobrodružství. Po objevení a vynesení na povrch je z uhlíku už spíše plamínek, který vidím, že jen tak nezhasne a bude třeba ho nechat shořet celý intenzivním žárem.

Jistě se však shodneme na tom, že život se skládá z mnoha dílků a ne vždy je možné i vhodné, ve vztahu k vašemu okolí, sbalit kufry a vyrazit do světa.

Nicméně, aktuální situaci jsem vyhodnotil tak, že při provedení důmyslných kroků v následujících měsících, dle přesně promyšleného plánu, je možné, že se ve vhodné situaci ocitnu z čista jasna.

Mým cílem je tedy takový stav, ve kterém je vše důležité vyřešeno a zajištěno ve stabilní pozici, ideálně vytvořena antifragilita a člověku je umožněno rychle se rozhodovat a především i jednat.

Bude tedy třeba se maximálně odlehčit od věcí a na ty co zbydou vymyslet nějakou úschovu.

Proto bych rád poslal do světa poslední díla, která mi zůstala z první etapy tvorby.

Snažil jsem se tedy vymyslet takový systém prodeje, který bude zábavný, výhodný pro všechny a pro všechny ideálně i bez rizika.

Vy můžete do hry vstoupit jako domácí galerista.

bottom of page